EN

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Organizacją zajmującą się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Zarządzamy również informacyjnymi portalami internetowymi, wydajemy prasę branżową, liczne raporty.

Codzienna współpraca i wypracowane relacje biznesowe z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami biznesowymi, czynią z nas zaufaną i rzetelną organizację wspierającą rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Wśród organizacji, z którymi współpracujemy są zarówno dostawcy usług, firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, deweloperzy, firmy doradcze, szkoły wyższe jak również indywidualni eksperci branżowi.

Jak dbamy o Twoje dane?

Jesteśmy administratorem danych tysięcy osób, do których zaliczają się użytkownicy naszych aplikacji i portali, prenumeratorzy czasopism i raportów oraz uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń.

Świadomi odpowiedzialności administratora dbamy o zachowanie najwyższych standardów zapewniających bezpieczeństwo powierzonych nam danych, a także wysyłania materiałów zgodnych z oczekiwaniami z momencie wyrażania na to zgody.

Dokładne informacje na temat tego jak dbamy o Twoje dane osobowe znajdziesz w naszej polityce prywatności.