EN

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Organizacją zajmującą się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Zarządzamy również informacyjnymi portalami internetowymi, wydajemy prasę branżową, liczne raporty.

Codzienna współpraca i wypracowane relacje biznesowe z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami biznesowymi, czynią z nas zaufaną i rzetelną organizację wspierającą rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Wśród organizacji, z którymi współpracujemy są zarówno dostawcy usług, firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, deweloperzy, firmy doradcze, szkoły wyższe jak również indywidualni eksperci branżowi.

Co robimy?

01

MediaMedia

Od ponad 10 lat nieprzerwanie prowadzimy media poświęcone Nowoczesnym Usługom dla Biznesu.
02

WydarzeniaWydarzenia

Jesteśmy organizatorem, współorganizatorem lub partnerem kilkunastu wydarzeń w ciągu roku, w tym największej Gali w sektorze BSS – Outsourcing Stars, podczas której nagradzane są najszybciej rozwijające się organizacje działające na rynku Nowoczesnych Usług dla Biznesu.
03

RaportyRaporty

Wydajemy bezpłatne raporty branżowe dotyczące obszarów miejskich, edukacji oraz biznesu.
04

Inne działaniaInne działania

Specjalizujemy się również w doradztwie, konsultingu, networkingu oraz analityce, czego przykładem są różnego typu aplikacje i opracowania.

Jak dbamy o Twoje dane?

Jesteśmy administratorem danych tysięcy osób, do których zaliczają się użytkownicy naszych aplikacji i portali, prenumeratorzy czasopism i raportów oraz uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń.

Świadomi odpowiedzialności administratora dbamy o zachowanie najwyższych standardów zapewniających bezpieczeństwo powierzonych nam danych, a także wysyłania materiałów zgodnych z oczekiwaniami z momencie wyrażania na to zgody.

Dokładne informacje na temat tego jak dbamy o Twoje dane osobowe znajdziesz w naszej polityce prywatności.